Moja dawna szkoła z lat…

Categories Informatyka

Moja dawna szkoła z lat 2011-2015 technikum (nie powiem jakie) i pewien bank (nie powiem jaki) były strasznie szownistyczne. Premiowali kobiety za samą płeć, nie za umiejętności.

Szkoła urządzała konkurs informatyczny, był on sponsorowany przez jakiś bank. Zgłosiła się 9 facetów i jedna dziewczyna.
Wyniki bez niespodzianek:
1 miejsce: chłopak
2 miejsce: chłopak
3 miejsce: chłopak

ALE!!!
Bank postanowił przyznać nagrodę specjalną uczennicy za to, ze była jedyną dziewczyną biorącą udział w tego typu konkursie. Dramat (-‸ლ) Fajnie tak zgłosić się do konkursu, nie wygrać i dostać nagrodę za fakt posiadania tzipy.

Inny konkurs.
Taki na którym wygłasza się referaty – nie wiem jak on się fachowo nazywa.
Temat: internet i media społecznościowe.

Uczestnicy:
chłopak
dziewczyna
dziewczyna
Jury:
Lewacki, feministyczny grubas
stara kutwa 50+
druga stara kutwa 50+

Chłopak: wygłasza referat na pół godziny gadania bez przerwy, przyjemny, męski głos, używa wyszukanego słownictwa, jego argumenty są trafne.
Dziewczyna 1: mówi przez 10 minut, często się zacina, łamie jej się głos ze stresu, źle się tego słuchało.
Dziewczyna 2: Mówiła przez niecałe 5 minut. Jak skończyła po widowni rozeszło się echo wypowiedzianego przez kogoś zdania „Co tak krótko”?

Wygrała dziewczyna 2, nie wiem jak, ale na pewno nie zaważyły tu umiejętności, tylko pozytywna dyskryminacja.
Mieliśmy też w tej szkole jedną murzynkę, ale nie brała udziału w żadnych konkursach i całe szczęście, bo jeszcze większe cyrki by się działy.

#gownowpis #zalesie #spierdolenie #bluepill #stulejacontent #blackpill #incel #bekazlewactwa #rozowepaski #techbaza #konkurs #informatyka #banki #lewackalogika #lewactwo #lewica #dyskryminacjamezczyzn #feminizm #feminazizm